znamení zvěrokruhu

Beran Ostatní znamení zvěrokruhu
Beran - znamení

Beran

Beran žena

Ženu narozenou v Beranovi nejde prokouknout a práve toto jí dělá přitažlivou a zajímavou.Působí chladně a mužům připadá, jakoby se o ně vůbec nazajímala. Nebojí se jít za novým a neznámým, je odvážná.Jsou to romantické ženy, které mají rády svádění, poklony a lichotky.

Miluje přírodu a ráda v ní tráví klidné chvilky.

Žena narozena v tomto znamení je založená materiálně a proto potřebuje dobrou práci.

Beran muž

Muž Skopec je plný protikladů. Navenek působí perfektně, jeho byt je však učiněné provizorium. Dokázal by žít i ve stanu. Skopec má rád ostrá a vydatná jídla, důležitý je pro něho efekt. Od tohoto se odvíjí i jeho sexuální život.

Skopec je lovec, který hledá svou kořist. Když vystřelí do společnosti své tolik obávané šípy, jež mají dokázat, jak je inteligentní, ale v příštím okamžiku si už svou vyvolenou představuje ve všech možných milostných pozicích. Když mu žena dá najevo, že se jí líbí, tak se jeho dominující role plně rozvine. Od té chvíle všechno řídí. Když je Skopec na lovu za kořistí, tak není dobré si s ním jenom tak pohrávat.

Skopec dává přednost dominantnímu postavení. Líbí se mu zejména, když před ním partnerka klečí a on si je bere zezadu, případně ji zvedne a přitiskne ke zdi. Toto ho umí dohnat k šílenství. Miluje ženy, které hlasitě sténají a umí jim přivodit nezapomenutelnou rozkoš.

I když je Skopec dominantní, tak má rád něžné ruce, které ho hladí.

Hodí se k sobě ?

Beran a Beran

Setkávají se zde lidé, kteří přesně vědí, co chtějí a oba jsou velmi dominantní. Ačkoliv se toto setkání může zdát zajímavé. Jejich delší soužití i manželství je plné problémů. Oba chtějí být dominantní. Beran má odpor k nevěrám, což vede k neúprosným hádkám.

Tento pár se může shodnout, když se naučí akceptovat přání toho druhého a svá přání občas ponechají stranou.

Beran a Býk

Beran bývá impulsivní a býk uvážlivý. Toto může působit ve vztahu velmi těžkopádně. Aby Beran ulovil Býka, tak musí být zdrženlivý a trpělivý. Býk umí milovat, proto se to Skopci může vyplatit.

Beran a Blíženec

Vzrušující kombinace! Tady se našli opravdu dva požitkáři. Blíženec je z Berana velmi zvědavý a Beran se nechává unášet Blížencovým šarmem. Jestliže Beran a Blíženec jednou vzplanou, také jim to vydží.

Beran a Rak

Tato se znamení se k sobě vůbec nehodí, ale zvláštní je, že mezi nimi existuje sexuální přitažlivost. Skopec spatřuje v Rakovi citově smyslovou stránku, již sám postrádá, ale potřebuje ji. Také cítí, že má nad Rakem převahu. Rak ale po čase začne kritizovat jeho egoismus.

Beran a Lev

Zde to jiskří při prvním setkání. Beranova agresivita tuší ve Lvu rovnocenného protivníka a jejich uchvacující sexualita tomu taky odpovídá. Tento vztah je založen na neustálém mocenském boji.

Problém této konstalace spočívá v tom, že Beran se nerad vzdává svého dominantního postavení. Lev samozřejmě nechce být degradován.. Většinou to bývá Lev, kdo se cítí omezovaný.

Beran a Panna

Beranova odvážnost podněcuje fantazii zdrženlivé Panny. Panna instinktivně ví, že Beran na lovu se jí snaží obtočit kolem prstu. Beran musí dát Panně předehru, aby se roztoužila.

V tomto vztahu bude mít Beran pocit, že je dominantní, ale ve skutečnosti je to Panna, která drží otěže v rukou.

Beran a Váhy

Toto jsou protiklady. Agresivní Berana a vyrovnaná a klidná Váha. Jestliže se k sobě přiblíží, tak zjistí, co je opravdu spojuje a radost ze sexu. Lidé narození ve Vahách potřebují partnera, který je zasvětí do tajů erotiky. To vše Váze Beran poskytne. Váha ale netouží jenom po sexu, ale po harmonickém vztahu a zde to může zaskřípat.

Beran a Štír

Štír má s Beranem společnou vysokou fyzickou energii. Oba jsou zvyklí rozhodovat a být nezávislí. Tento vzat nepřinese harmonii. Ale v eroticko-sexuálním ohledu se shodují. Toto si můžou vychutnat při delším vztahu.

Beran a Střelec

Střelec má sklon k pesimismu a toto Berana nepřitahuje. Může se ovšem od Berana nakazit jeho lehkostí a dobrou náladou. Beran pokládá Střelcovy trudnomyslné okamžiky za slabosti. Jestliže ho ale pochopí, vyplatí se mu, aby se partnerem v tomto znamení zabýval. Beran zažívá se Střelcem příjemné chvilky erotiky, neboť Střelec je oddaný partner.

Beran a Kozoroh

Kozoroh je chladná rozvaha velmi zdrženlivá. Vlákat tuto zdrženlivou bytost ještě týž večer do postele je nepravděpodobné, ledaže by Beran uplatnil všechen svůj šarm. V posteli zjistí, že Kozoroh není tak zdrženlivý, jak na první pohled vypadá. Skopec může jít s Kozorohem hodně do extrémů.

Aby byl vzat harmonický, tak se Beran nesmí pouštět do svých každodenní zápasů.

Beran a Vodnář

Vodnářova nestálost velmi přitahuje Berany. Při svém dobývání si musí Beran počínat opatrně, protože Vodnář je velký snílek. Vodnář se dokáže přizpůsobit dominantnímu postavení Berana v sexu, ale také dokáže Berana sám překvapit. Vztah Beran-Vodnář může být za předpokladu nezbytného vzájemného pochopení rozmanitý a vynalézavý.

Beran a Ryby

Toto je to pravé partnerství. Beran hraje rád svou roli ochránce a ryba se k němu velmi hodí. Ryba touží po bezpečí a Beran ví, že neulovit partnera jenom na jednu noc. V sexu je to podobně. Ryba se ráda podřizuje a přizpůsobuje a Beran toto miluje. Beran si ale nesmí ve vztahu počínat příliš egoisticky.