znamení zvěrokruhu

Býk Ostatní znamení zvěrokruhu
Býk - znamení

Býk

Žena Býk

Jemná, smyslná a srdečná - představa všech mužů. Dokáže upoutat pohledy všech mužů. Miluje drahé a luxusní oblečení. Je to umělkyně ve svádění. Žena v Býku nemá ráda neosobní a vypočítavý sex, potřebuje teplo a důvěru, chce si být jistá, že o ni partner stojí.

Žena v Býku je náročná milenka. Očekává sexuální potěšení, romantiku a smyslnou atmosféru. Na milostnou noc se pečlivě připravuje. Milostná hra se ženou v Býku má intenzitu býčího zápasu a dovede muži vyrazit dech. Chce pocítit něhu i mužskou sílu. Žena v Býku má silnou orální potřebu. Partnerovo tělo ráda zkoumá jazykem. Nedosáhne-li sexuálního uspokojení u muže, klidně se může stát, že se obrátí k ženám.

Muž Býk

Je to osobnost vyřazující mužnost a šarm. Tito muži si často ani neuvědomují, že přitahují pohledy žen. Miluje dobré jídlo a výborné víno, kvalitní restaurace. Občas mívá problémy s váhou. Jeho přirozenost je nekomplikované chování, jež působí osvěžujícím dojmem.

V sexu si někdy počíná opravdu neromanticky, neboť zejména v něm se v pravém smyslu slova projevuje jeho býčí nátura. Ženu svého srdce bude ale hýčkat a dobře se o ní postará. Muž v Býku inscenuje svá milostná dobrodružství perfektně a hraje hlavní roli. Je velmi smyslný a ženy jeho komplimentům a něžnůstkám podléhají.Nepatří ale pod exotické průvodce, neboť je velmi jednoduchý a nekomplikovaný. Muž v Býku má silnou orální potřebu. V mnoha ohledech je dobrý milenec, protože má silný animální instinkt.Jeho chlípnost lze plně srovnat s chlípností býka během páření . Muž v Býku rád svou partnerku zahrnuje něžnost a také je rád přijímá.

Hodí se k sobě?

Býk a Beran

Beran bývá impulsivní a býk uvážlivý. Toto může působit ve vztahu velmi těžkopádně. Aby Beran ulovil Býka, tak musí být zdrženlivý a trpělivý. Býk umí milovat, proto se to Skopci může vyplatit.

Býk a Býk

Hned při seznámení si jsou sympatičtí. Oba mají spoustu společných oblíbených zájmů a věci, ale toto je pouze povrchního rázu. Oba dva jsou velmi romantičtí. Vadí mu, že ona potřebuje mít ve všem jasno a to ho činí chladným. Rozpočet na příjemnosti života je drasticky zkrácen, a nadto on ještě flirtuje s jinými. Tato kombinace není ideální pro manželství, ale pro přátelství.

Býk a Blíženci

Blíženec je proměnlivý a Býk je vytrvalý. Je to jeho protipól. Blíženec mu dokáže setrvačnost vyhnat z těla. Rád podlehne Blížencovu kouzlu. Nelíbí se mu na Blížencích jejich proměnlivá nálada. Erotický život je příjemně vzrušující. Blíženec přináší do vztahu hodně zkušeností.

Mohli by se v životě dobře doplňovat, ale Blíženec musí příjmout trochu stability Býka a Být zase něco z jeho lehkosti.

Býk a Rak

Býka zaujme Rakova romantická stránka. V Rakovi nalézá vnímavost, něhu a pozornost. Rak je zpočátku váhavý a nedůvěřivý, ale zaujme ho šarm Býka. Rak mívá sklon k povýšenosti a toto Býka zraňuje. Rozdíly mezi Býkem a Rakem nejsou tak vyhraněné a výrazné, aby znemožňovaly partnerský vztah nebo manželství.

Býk a Lev

Od partnera Lva může Býk hodně očekávat, je však pro něj obtížné se mu přizpůsobit. Musí zvládnou lví autokratický komplex. Býk bude profitovat ze sexuálně lví velkorysosti. Lev umí snadno zraňovat a to Býkovi nedělá dobře. Aby si byli spolehliví partneři,tak musí být oba velmi trpělí.

Býk a Panna

Velmi se přitahují. Panny potřebují neustálé povzbuzování a vzrušení a to u Býka nachází. Býk musí dbát na to, aby neupustil uzdu svému temperamentu, aby to Pannu nevylekalo. Partnerství v této konstalaci může fungovat.

Býk a Váhy

Váhy touží po harmonii a dovedou se impulzivnímu partnerovi ve znamení býka přizpůsobit. Váhy potřebují vnímavost. Váhy nejsou sexuálně moc založeny a tu přichází vhod Býkova neústupnost, protože býk umí prorazit ledy Vah. Býk musí dávat pozor, aby Váhy zůstávaly neustále v rovnováze.

V ložnici se ujímá vedení Býk a musí být k partnerovi velmi vnímavý. Je to příjemný vztah a vyhlídky na dlouhé soužití jsou zde příznivé.

Býk a Štír

Mají společný sklon ukájet své smyslové rozkoše, proto se sblíží v posteli. Štír se rád odváže a s tím si Býk se svým erotickým šarmem u vystačí. Všední den může být pro Býka velice namáhavý, ale také velmi harmonický, ovšem za předpokladu, že Býk toto zkoušku trpělivosti vydrží. Štír je pro Býka věrný partner a nemá sklon k nevěře.

Býk a Střelec

Na Střelci nejde vidět, jeho touha po volnosti a nezávislosti, Býk však za jeho přísným vzezřením často instinktivně vycítí čistou touhu po sexu. Střelcova rozkošnická přirozenost vychází pudovému Býkovi velice vstříc. Sex postrádá erotiku a je velmi přímočarý. V sexuálním životě to není problém, ale v partnerském ano. Střelec má sklon k hloubání a melancholii a Býk se ho snaží dostat na zem. Tato námaha se však nemusí vyplatit.

Býk a Kozoroh

V sexualitě tu má Býk partnera, který je všemu přístupný. S Kozorohem nepotřebuje svádět a jde se přímo na věc. Býkovy by mohlo ve vztahu vadit, že Kozoroh nevyslovuje svá přání. Kozoroh je velmi uzavřená osoba. Také na nic nezapomíná, ani na hádky. Zato Býk rád zápasí.

Býk a Vodnář

Býk a Vodnář nejsou naladěni na stejnou vlnovou délku. Vodnář rád mluví, zatímco v Býkovi už vře vášeň. Jejich zájmy se míjejí na velkou vzdálenost

Partnerský vztah s Vodnářem poskytuje Býkovi mnoho změn. Je postaráno o duchovní komunikaci, i když o to Býk vždy nestojí. Vodnář je samý nápad a dokáže Býka vytrhnout se setrvačnosti.

Býk a Ryba

Ryba je velmi nerozhodné stvoření a může Býkovi velmi rychle uniknout. Je senzitivní a vnímavá. Toto se Býkovi líbí, protože jeho vlastnosti lze na Rybě dobře uplatnit Býk se nemusí omezovat a může naplňovat noci zcela podle svých představ. Ryba se krásně přizpůsobuje.

Toto manželství může probíhat velmi uspokojivě.