znamení zvěrokruhu

Rak Ostatní znamení zvěrokruhu
Rak - znamení

Rak

Žena Rak

Žena narozená v Raku bývá středem pozornosti. Žena v Raku je agilní, neustále v pohybu. Je otevřená a zvědavá, zkoumá neznámé a tále hledá nové věci, které by pro mi byli zajímavé. Potřebuje společenskou živou atmosféru.

Tato žena hledá lásku ,která je víc než čistý sex. Sexualitě se oddává ze zvědavosti, je k lečemu ochotná, dovede se přizpůsobit, jen nemá ráda extrémy. Najde-li skutečnou něhu, udělá pro partnera všechno. Do ložnice ji mohou zlákat především muži s vážnámi úmysl.

Zvláště citlivá je na zadečku a na chodidlech. Nejraději leží pod ním, aby cítila jeho mužnost.

Pro ženu narozenou v Raku sex souvicí s citem a estetikou. Vše hrubé a primitivní jí odpuzuje.

Muž Rak

Muž v Raku nenávidí stres a chvat, zdá se, že všemu, co dělá, předchází celý řetězec myšlenek. Rak má občas sklon k nepořádnost. Muž v Raku nemusí být svým zevnějškem nápadný zjev: to, že je vlastně skutečně atraktivní a že má šarm, člověk zjistí až na druhý pohled.

Je to smyslný člověk a vnímá erotické signály. Jeho zájem však nevzbuzuje jen její zevnějšek. něco naní musí být, ona smyslnost, která slibuje nejrozmanitější tělosné rozkoše. Pro Rka je krátké dobrodružství druhořadé. Miluje hru na svádění. Jeho nejoblíbenější polohou je ležet pod partnerkou. Pohled na ňadra ho vůbec vzrušuje. Ve své fantazii se muž v Raku většinou ujímá pasivní role, vzrušeuje ho především jeho vlastní bezbrannost. Ve skutečnosti je však dokonale aktivní a bude svou partnerku laskat dlaněmi i jazykem.

Hodí se k sobě?

Rak a Beran

Tato se znamení se k sobě vůbec nehodí, ale zvláštní je, že mezi nimi existuje sexuální přitažlivost. Skopec spatřuje v Rakovi citově smyslovou stránku, již sám postrádá, ale potřebuje ji. Také cítí, že má nad Rakem převahu. Rak ale po čase začne kritizovat jeho egoismus.

Rak a Býk

Býka zaujme Rakova romantická stránka. V Rakovi nalézá vnímavost, něhu a pozornost. Rak je zpočátku váhavý a nedůvěřivý, ale zaujme ho šarm Býka. Rak mívá sklon k povýšenosti a toto Býka zraňuje. Rozdíly mezi Býkem a Rakem nejsou tak vyhraněné a výrazné, aby znemožňovaly partnerský vztah nebo manželství.

Rak a Blíženec

Jen zřídka to mezi nimi zajiskří. Kdyby Rak Blíženci přesto učaroval, musí si Blíženec své spontánní nápady uschovat pro jiné příležitosti. Rak je mimořádně senzitivní a nenechá se snadno strhnout. V sexu lze očekávat dlouhé hodiny něhy.

V partnerském vztahu se Rak projevuje stejně náladově jako Blíženec, jen s tím rozdílem, že Rak se hněvá, když se mu něco nelíbí. Jestli vládne harmonie v ložnici, tak můžou spolu žít hezky. Rak však rozhodně není partner, který Blížence doplňuje nebo mu do všedního dne vnáší klid.

Rak a Rak

Když se setkají dva Raci, tak to buď mezi něma zajiskří nebo si jdou z cesty. Protože znají zcela přesně svůj protějšek, mohou mít mimořádně harmonický sex. Velmi důležitý je společný rozhovor. Výčitky a hádky se v tomto vztahu ndají snadno odstranit. Raci totiž neodpouštějí. Manželství Rak-Rak vyžaduje mnoho vnímavosti a uvolněnost.

Rak a Lev

Rak je ze Lva fascinován. Líbí se mu jeho síla a jistota. Lev stabilizuje Rakovy nálady, poskytuje mu klid a bezpečí. Lvi dokáží být neúprosní. Stačíjedna malá hádka s touto bytostí toužící po harmonii, a v příštích třech dnech Raka přejde smích a a taky má po sexu. Lvi potřebují hodně chvály a uznání, toto Rak umí dát.

Budou-li se navzájem akceptovat, bude totospojení nejen velmi vášnivým milostným vztahem, ale také dobrým manželstvím.

Rak a Panna

V tomto seznámení se musí chopit iniciativy Rak, protože Panna je plachá a zdrženlivá. Rak se musí snažit, aby Panna roztála a nebyla tak chladná. Pokud jde o praktické vlohy, má Panna před Rakem jisté přednosti. V partnerském vztahu by Panna snad mohla částečně dostat pod kontrolu chaos v Rakově všedním dnu. Kromě toho jsou oba vnímaví. Ani jeden z nich nemá sklon k hádkám. V partnerském životě by proto neměli být problémy.

Rak -Váha

Váha nedokáže k lidem přistupovat uvolněně a to Rakovi stěžuje situaci, protože rád svádí. Když se mu to podaří a bude trpělivý, tak se mu může Váha plně otevřít. Váha je nanejvýš žárlivá a dokáže vytvořit Rakovi dusnou atmosféru, protože Rak rád flirtuje. Šance tohoto vztahu vzpočívá v tom, že oba touží po harmonii a během času se dokáží dokonale přízpůsobit.

Rak a Štír

Štír zasahuje do Rakova života jako blesk z čistého nebo a Raka okamžitě odzbrojí. Rak se od ní nechá svádět, nehledě na to, že Štír po ničem jiném netouží. Sx mezi Rakem a Štírem je senzitivní a současně vášnivý. Toto bude Raka bavit, dokud nebude chtít Štír experimentovat. Oba mají vlasnosti, které navzájem hledají. Štír je velmi žárlivý! Jediné negativum tohoto vztahu je přemíra emocí. Dojde-li k hádce, pak opravdu lítají třísky.

Rak a Střelec

Dráhy těchto lidí se skříží jen málokdy, protože každý mají jiný cíl.Střelec bude Rakovi připadat podežřele, protože je neklidný. Střelec může ale Raka v sexuálním životě obohatit svými zkušenostmi. Oba mají sobě co nabídnout.Rak musí poskytnout tomu druhému velký pocit svobody, protože Střeloc má sklon podvádět.

Rak a Kozoroh

V partnerské mztahu přináší Kozoroh dokonalé soucítění a pochopení, ale jen tehdy, když to práce vyhovuje jemu. Jeho povolání a zájmy jsou mu přednější a na to si musí Rak zvyknout. Kozoroh je netrpělivý a Rak se ho snaží spomalit. S sexu se představy obou míjejí. Kozoroh neumí dát Rakovi tolik něžnosti, kolik potřebuje. Hluboké, dlouhé přátelstvíje naprosto myslitelné, né partnerský život.

Rak a Vodnář

Vodnář má pro Raka erotickou přitažlivost. Ovšem společné schůzky nedopadají dobře. Vodnář je neklidný, přelévatý, chodí pozdě a zapomíná na schůzky a to Rak těžce nese. Jsou to ale ideální sexuální partneři. Dovedou být oba velmi svůdní a smyslní. Na milostný poměr bodou oba vzpomínat, manželství vša nemá nejlepší vyhlídky.

Rak a Ryba

Tito lidé si jsou symptičtí. Nemají problém spolu navazovat kontakty, protože si jsou povahově velmi blízcí. Vůdčí role se ujímá Rak a Ryba to ráda přijímá. Pro ně problémy neexistují a nemluví o nich. Sex s partnerem narozeným v Rybách může být pro Rak avelmi vzrušující. Ryba zase miluje, že Rak s ní zachází něžně a vnímavě. Vyhlídka na harmonický vztah je dobrá.