znamení zvěrokruhu

Štír Ostatní znamení zvěrokruhu
Štír - znamení

Štír

Žena Štír

První, čeho si člověk na ženě ve Štíru všimne, je její silný, ale příjemný hlas. Nelze sice zrovna tvrdit, že je hezká, ale sex-appeal se jí rozhodně nedá upřít. Ten se však objeví až na druhý pohled.

Pro své bližní je žena ve Štíru většinou dobrou kamarádkou, na niž se lze spolehnout a jíž lze svěřit tajemství. Než k tomu dojde, potřebuje samozřejmě určitý čas, neboť je od přírody nedůvěřivá. Pro ženu ve Štíru je přátelství velice cenné a ona je pro své přátele ochotná nesmírně mnoho udělat. Stejně jako přátelství bere žena ve Štíru velmi vážně i lásku.

Ve výběru milenců je žena ve Štíru neobyčejně náročná. I když hledá jen dobrodružství na jednu noc, během nejkratší doby ví, zda dotyčný muž odpovídá jejím měřítkům. Žena ve Štíru svá přání nijak netají. Rovnou a bez obalu řekne, co chce. Je aktivní a nápaditá, a totéž čeká i od svého milence. Klade na něj stejně vysoké nároky jako na lidi, jimiž je denně obklopená.

Muž Štír

Leckterý muž na něj hledí závistivě a klade si otázku, proč právě jemu se neustále daří, že se stýká s nejkrásnějšími ženami. Na suveréna je vlastně příliš zdrženlivý, někdy působí téměř plaše. Na Štírovi vás zaujme jeho přirozenost. Vyzařuje dobrou náladu a jakousi lehkost, v podstatě však patří k nejsložitějším znamením zvěrokruhu. Nenechá se jen tak snadno prokouknou a otevřeně se chová nanejvýš ke starým přátelům, sotva však k přítelkyním.Stále ho vzrušuje neznámé, trvale hledá nové úkoly.Jde za svým cílem, dokud je cesta přehledná a lze ji zdolat bez potíží. Lidem, které nemá rád, neustupuje.

Partnerka ho nesmí vodit za ručičku ani poučovat, tím méně se pak v posteli ujímat vedení, to pak v posteli ujímat vedení, to pak noc skončí, ještě než vůbec začala. Když jí poprvé políbí, ví se, zda to myslí vážně, nebo jen něco předstírá. Vzrušeného muže Štíra lze nejlépe srovnat s letní bouří. Svou touhu potřebuje uspokojit, stáná chtíčem, teď to musí jít rychle. Štír má určitý sklon k násilnostem, jeho partnerka musí přinejmenším počítat s modřinami.Při sexu se Štír sice chová jako silný chlap, nikdy však jako egoista. Sex je závažná věc, a on by rád, aby se líbil i jeho milované.

Hodí se k sobě?

Štír a Beran

Štír má s Beranem společnou vysokou fyzickou energii. Oba jsou zvyklí rozhodovat a být nezávislí. Tento vzat nepřinese harmonii. Ale v eroticko-sexuálním ohledu se shodují. Toto si můžou vychutnat při delším vztahu.

Štír a Býk

Mají společný sklon ukájet své smyslové rozkoše, proto se sblíží v posteli. Štír se rád odváže a s tím si Býk se svým erotickým šarmem u vystačí. Všední den může být pro Býka velice namáhavý, ale také velmi harmonický, ovšem za předpokladu, že Býk toto zkoušku trpělivosti vydrží. Štír je pro Býka věrný partner a nemá sklon k nevěře.

Štír a Blíženec

Blíženec vidí ve Štíru člověka, který mu může poskytnout nové vzrušení. Štír je aktivní, obratný a díky tomu se k sobě automaticky hodí. Štír je sexuálně otevřený a s Blížencem si vyhraje. Vždy si vyjdou vstříc. Když to v partnerském životě Blíženec přežene, tak ho Štír stáhne. Blíženec naopak poskytuje Štírovy větší elán do nových věcí.

Štír a Rak

Štír zasahuje do Rakova života jako blesk z čistého nebo a Raka okamžitě odzbrojí. Rak se od ní nechá svádět, nehledě na to, že Štír po ničem jiném netouží. Sx mezi Rakem a Štírem je senzitivní a současně vášnivý. Toto bude Raka bavit, dokud nebude chtít Štír experimentovat. Oba mají vlasnosti, které navzájem hledají. Štír je velmi žárlivý! Jediné negativum tohoto vztahu je přemíra emocí. Dojde-li k hádce, pak opravdu lítají třísky.

Štír a Lev

Toto je naprosto náhodná známost. Stává se to, když je Štír v nouzi a panice a když v jistém smyslu prohrál a , a Lev toho cudáka hrdě a odvážně vysvobodí. Vztah většinou začíná vášnivě, ale potom chladně doznívá. Většinou vztah ukončí Lev. Je to tím, že Lev namá rád tahání za nos a toto dělá Štír s oblibou.

Štír a Panna

Štírovo vystupování, sebejisté, elegantní a obratné, způsobí, že Panna zírá plna obdivu s otevřenými ústy. Člověk ve Štíru toti na Pannu působí poněkud tajemně. Panny se možná poněkud přeceňují, jestli věří, že by mohly proniknout do Štírova nitra. Ten je totiž velmi uzavřený, a když nechce, prostě to nejde. Štírův sex je velmi zvláštní, nehledě na to, že si pro sebe nárokuje vůbčí roli. Panna časem nutně zjistí, že už nemá sílu na to, aby si Štíra opravdu udržela. Chce ho spoutat, zabrat jen pro sebe. Výhledy na harmonické soužití těch dvou jsou špatné.

Štír a Váhy

Štír je Vahám okamžitě sympatický. Sex a erotika se také na této kombinaci podílí nejméně ze sedmdesáti procent. Váhy vidí ve Štírovi člověka, který ji co nejbezpečněji povede životem. Jestli se Váhy opět jednou nemohou rozhodnout, propásnou svou velkou šanci. Štír potřebuje rychlé jednání. Manželství je v této kombinaci úspěšné.

Štír a Štír

V této konstelaci spolu muži a ženy právě jemně nezacházejí. Však se také spolu nestýkají, aby se "párovali", ale aby spolu bojovali. Také je víc než nepravděpodobné, že by ti dva spolu sdíleli ložnici, byť jen na jednu noc a ledaže by je na procházce překvapila bouřka nebo že by si vyměnili role. Tento vztah se dá představit jako přátelství.

Štír a Střelec

Tady by chtěl být člověk u toho, neboť Štír a Střelec v posteli... to už je tedy něco! Střelec rád spolupracuje ve všem, co mu Štír v oblasti erotického vzrušování nabízí. Štír se tu nemusí nijak zvlášť namáhat, protože Střelec se neupejpá. Třebaže se Štír užšímu vztahu se Střelcem brání, osud ho s tímto člověkem neustále svádí dohromady, dokonce i na delší dobu. V žárlivosti překonává Střelec Štíra. Ti dva tvoří pár, i když to někdy vypadá, jako by ani pár nebyli.

Štír a Kozoroh

Štír dokáže přivést Kozoroha k flirtování. Kozoroh je náhle šarmantní a hovorný. Existuje tu samozřejmě erotická přitažlivost, ale k rozhodnému kroku před práh ložnice dojde jen zřídka. Kozoroh stále udržuje určitý odstup, což Štíra uvádí do nejistoty.

Často to bývá nevázaný sex, čím může Štír Kozoroha obšťastnit, neboť i ten má někdy sklon k výstřednostem. Vyjde to však jen tehdy, když je Kozoroh ochoten se podřídit.

Štír a Vodnář

Setkání Vodnář a Štír je nejhezčí napoprvé. Štír je fascinován, Vodnář se s ním dá do hovoru. Výhled, že Štír s tímto znamením setrvá delší dobu, není právě velký. Oba jsou egoističtí, ani jeden není ochoten se ve svém často sobeckém chování omezit. Pro vztah, jak si ho představuje Štír, chybí Vodnáři vytrvalost. Pro Štíra bude té námahy brzy příliš, neboť on nebojuje, když chce něčeho dosáhnout.

Štír a Ryba

Konstelace s Rybou může být dobrá. V ní má Štír, ať už jde o muže nebo ženu, tichého ctitele a obdivovatele. Ryba cítí, že si s ním rozumí na vyšší úrovni. Člověk narozený v Rybách rozhodně není partnerem na jednu noc, i kdyby byla sebekrásnější, neboť on Štírovi cosi poskytuje. Ryba není člověkem rychlého rozhodování, zatímco Štír, jestliže něco za každou cenu chce, mu nedopřeje vždy dost času. Štír musí mít víc trpělivosti.