znamení zvěrokruhu

Střelec Ostatní znamení zvěrokruhu
Štřelec - znamení

Střelec

Žena Střelec

Ať se žena narozená ve Střelci objeví kdekoli, je neustále v pohybu. Žena ve Střelci má co na srdci, to na jazyku. Svět lží a intrik jí je cizí, neboť je přímočará a čestná. Má ráda živou zábavu , nejraději s nejdůvěrnější přítelkyní, což je ten nejlepší prostředek proti nudě.Vášnivá milostná noc, nové dobrodružství je s to ženu Ve Střelci dokonale obrátit vzhůru nohama.

Při hledání toho "pravého" ujde žena ve Střelci dlouhou cestu, která jí přináší mnoho zkušeností, ale také mnohá zklamání. Jde-li o sex, nezná stud ani zábrany. Na ženě ve Střelci nefascinuje ani tak smyslnost sama jako spíš její chuť být smyslná. vyzařuje z ní otevřenost a ochota ke všemu. Žena ve Střelci se dokáže obejít bez delší předehry, nikoli však bez něžné hodinky poté. Nejraději leží v ještě rozválené posteli, schoulená na partnerově rameni. Tato žena v postatě stále hledá něhu a chápavého partnera, s nímž pak tráví společné chvíle mazlení.

Muž Střelec

Muže Střelce prostě nelze přehlédnout. Nejen proto, že ztělesňuje to, čemu se říká "opravdový chlap", ale protože je šarmantní, duchaplný a vtipný. Jakmile vstoupí do místnosti atraktivní žena, muž Střelec si počíná jako sameček v říji. Tento muž nevychází dobře jenom se ženami. Vůbec má v sobě jistou neodolatelnost, která mu v životě leccos usnadňuje, především v povolání.

Muž Střelec "investuje" do partnerského vztahu hodně. Za to od své milé očekává fyzickou i dušení harmonii. Má ale také vysoké požadavky na ženu, a proto jeho románky nemívají dlouhé trvání. Tento muž velmi touží po ženách.

Většinu času věnuje Střelec tomu, aby partnerku vzrušoval a laskal, ale také má rád, když je občas i ona trochu aktivní.Žena,která žije s mužem Střelcem delší dobu, by mohla potvrdit, že má vždycky po ruce nějaké překvapení. sexu nesmí být nuda, a proto si stále vymýšlí něco nového.

Hodí se k sobě?

Střelec a Beran

Střelec má sklon k pesimismu a toto Berana nepřitahuje. Může se ovšem od Berana nakazit jeho lehkostí a dobrou náladou. Beran pokládá Střelcovy trudnomyslné okamžiky za slabosti. Jestliže ho ale pochopí, vyplatí se mu, aby se partnerem v tomto znamení zabýval. Beran zažívá se Střelcem příjemné chvilky erotiky, neboť Střelec je oddaný partner.

Střelec a Býk

Na Střelci nejde vidět, jeho touha po volnosti a nezávislosti, Býk však za jeho přísným vzezřením často instinktivně vycítí čistou touhu po sexu. Střelcova rozkošnická přirozenost vychází pudovému Býkovi velice vstříc. Sex postrádá erotiku a je velmi přímočarý. V sexuálním životě to není problém, ale v partnerském ano. Střelec má sklon k hloubání a melancholii a Býk se ho snaží dostat na zem. Tato námaha se však nemusí vyplatit.

Střelec a Blíženec

Střelcovi se daří neklidného Blížence spoutat. Blíženec to nepozná hned, proto se nebrání. Střelec totiž působí jako upřímná a bezelstná osobnost. Střelec se nechává svést a poskytne Blíženci pocit svedeného.

V partnerském vztahu dává Blíženci pocit jistoty, ale na druhé straně i prostor, který Blíženec potřebuje. Toto soužití je velmi harmonické.

Střelec a Rak

Dráhy těchto lidí se kříží jen málokdy, protože každý mají jiný cíl.Střelec bude Rakovi připadat podezřele, protože je neklidný. Střelec může ale Raka v sexuálním životě obohatit svými zkušenostmi. Oba mají sobě co nabídnout.Rak musí poskytnout tomu druhému velký pocit svobody, protože Střelec má sklon podvádět.

Střelec a Lev

Tady se setkávají dvě velké energie a dochází k velkému třesku. Vztah je ale také proto velmi krátký. Střelec je velmi svobodomyslný a Lev si ho nedokáže upoutat na sebe. Je to škoda, protože to mezi oběma sexuálně hodně jiskří. Oba dokáží ve vztahu ctít svou nezávislost, Střelec ale očekává víc tolerance. Jestliže Lev toho hodně překousne, tak vztah může být velmi krásný.

Střelec a Panna

Člověk narozený ve Střelci má zajímavé charisma, hodně elánu a je obklopen jistou nepřístupností, která Panny neustále přitahuje. Tito dva vedou ty nejzajímavější rozhovory a diskuse, oba objevují společné koníčky. Sex je přivádí do extáze. I přes toto milostný vztah obvykle ztroskotá, ale zůstávají spolu přáteli. Je to její druh pro důvěrné rozhovory a příjemné večery.

Střelec a Váhy

Tento vztah je plný hádek. Snad je tomu tak, proto, že oba partneři od sebe příliš mnoho očekávají. Střelec potřebuje hodně sexu a fyzického kontaktu, toto zrovna pro Váhu není podstatné. Když Váha Střelce odmítne, tak Střelce ztratí.

Střelec a Štír

Tady by chtěl být člověk u toho, neboť Štír a Střelec v posteli... to už je tedy něco! Střelec rád spolupracuje ve všem, co mu Štír v oblasti erotického vzrušování nabízí. Štír se tu nemusí nijak zvlášť namáhat, protože Střelec se neupejpá. Třebaže se Štír užšímu vztahu se Střelcem brání, osud ho s tímto člověkem neustále svádí dohromady, dokonce i na delší dobu. V žárlivosti překonává Střelec Štíra. Ti dva tvoří pár, i když to někdy vypadá, jako by ani pár nebyli.

Střelec a Střelec

Když se setkají dva Střelci, mohli by se možná vzájemně odstřelit, ale protějšek vlastně není tím objektem, který jsme hledali, spíš se ti dva nesnášejí. Je nepravděpodobné, že se vůbec sblíží, protože každý má svůj revír, v němž loví. Pro společný partnerský vztah jsou oba příliš neklidní. Vzájemně se ovlivňují špatnou náladou, místo aby z ní jeden druhého dostával.

Střelec a Kozoroh

Konečně se setkali dva, kteří ví, co chtějí. Na to oba dlouho čekali. Kozoroh vyzařuje spolehlivost a imponuje Střelcovi svým vystupováním. Střelec brzy pochopí, že se setkal s někým, kdo mu nebude dělat scény ani potíže, kdo mu ponechá volnost a nepůjde mu na nervy. Kozoroh jakožto partner zpočátku hodně toleruje, ale postupně se pokouší uspořádat vztah stále více podle vlastních představ, a ty se vždy neshodují s představami Střelce.

Střelec a Vodnář

Muž Střelec instinktivně tuší, že žena Vodnářka chce být dobývána. Vodnář potřebuje trochu romantiky a pak se může jít rovnou na věc, a na to je Střelec odporník. Sex mezi těmito dvěma je pěkně prudký, ale oběma se líbí. Opačně si i žena ve Střelci s Vodnářem ráda popovídá, přičemž je již mezi řádky jasné, že musí skončit v posteli.

Výhodnější je tato kombinace v hezkém intenzivním románku, pro manželství by museli oba projeví více zralosti a vstřícnosti.

Střelec a Ryba

Nemusí to mezi nimi hned jiskřit, což odpovídá Střelcově vkusu. Střelce však nakonec dovede k tomu, aby se tím druhým zabýval, nekomplikovaná rybí povaha. Sex mezi něma je něžný. A přitom se Ryba dokáže partnerovi báječně přizpůsobit. To Střelce dokonce přiměje, že vynaloží více námahy než obvykle. Střelec má u Ryby strach před jejími hlubokými city. Jestliže ho však Ryba nepustí a zůstane neústupná, postupně Střelce získá a přesvědčí ho o tom, že pro něj neexistuje ideálnější partner. Ryba ale musí počítat, že bude velmi žárlit.